Porażka z rywalem zza miedzy - Polonia 1:2 BKS

Wczorajszego popołudnia musieliśmy uznać wyższość BKSu, z którym przegraliśmy 1:2 (0:0). Oba zespoły najgroźniejsze sytuacje stwarzały sobie głównie po stałych fragmentach gry, gdzie po dobrych dośrodkowaniach lub próbach strzału dochodziło do sytuacji strzeleckich, mimo to bramki padały dopiero w drugiej połowie spotkania, wszystkie trzy z gry. Pierwszego gola straciliśmy po nieporozumieniu w naszym polu karnym, do piłki dopadł zawodnik BKSu i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Drugi gol dla gości to mierzony strzał z 20 metra prosto w okienko bramki strzeżonej przez Suskiego, nasz bramkarz był bez szans. Gola honorowego, dającego jeszcze nadzieję na wyrównanie zdobył Oskar Andrysiak w 85. minucie spotkania, mimo kilku dogodnych sytuacji i niewykorzystanym rzucie wolnym w dogodnym miejscu przed polem karnym, w samej końcówce, ostatecznie odnieśliśmy porażkę w naszej trzeciej grze kontrolnej. W przyszłą środę o 16:00 zagramy czwarty sparing, naszym rywalem będzie drużyna seniorska - Burza Nowa Wieś Wielka.

85' Oskar Andrysiak (Jakub Rybacki)

Zaczęliśmy w składzie: Tomas - Chłopecki, Stańczuk, Roczyński, Manikowski - Wysocki, Rybacki, Łotoszyński, Gburczyk, Andrysiak - Stypczyński.
W drugiej połowie weszli: Suski, Tadych, Andrzejak
Nieobecni: Kościecha, Janecki, Cichoradzki.