Kubeł zimnej wody w deszczowej aurze - Polonia 1:7 Grom

Dziś wieczorem podejmowaliśmy na własnym stadionie V-ligową drużynę Gromu Więcbork. Niestety nasza gra nie zasługuje na słowa aprobaty, a raczej na ostrą krytykę. Przegraliśmy wysoko, bo aż 1:7. Większość  bramek padła po stałych fragmentach gry, głównie po rzutach rożnych, przy których nie umieliśmy upilnować rosłych zawodników rywali. Honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił jeden z zawodników testowanych, który pojawił się na murawie w drugiej połowie, przy golu asystował Szymon Stypczyński, wykorzystując błąd defensywy rywali. W większym lub mniejszym wymiarze czasowym zagrali: Bednarek, Chłopecki, Stańczuk, Roczyński, Manikowski, Kościecha, Wysocki, Łotoszyński, Andrysiak, Rybacki, Chruścicki, Cichoracki, Tadych, Janecki, Gburczyk, Stypczyński, Zawodnik testowany I, Zawodnik testowany II.

Kolejny sparing planowany jest na sobotę, a naszym potencjalnym rywalem jest seniorska drużyna Victorii Koronowo, mecz jednak nie został jeszcze ostatecznie potwierdzony, więcej informacji wkrótce na naszym facebookowym profilu.