Jedynka Aleksandrów Kujawski vs Polonia Bydgoszcz

W niedzielne popołudnie wyruszyliśmy do Aleksandrowa Kujawskiego, by zmierzyć się z miejscową "Jedynką" Po przyjechaniu na miejsce ujrzeliśmy murawę, która pozostawiała wiele do życzenia. Również pogoda niezbyt nam sprzyjała, ponieważ tego dnia cały czas świeciło słońce. Mecz rozpoczęliśmy od badania przeciwnika, mierzenia swoich sił. Spotkanie przebiegało pod nasze dyktando, swobodnie rozgrywaliśmy piłkę, bez zbędnego ryzyka. Na nasze nieszczęście, pierwszą bramkę mogliśmy zobaczyć w 25 minucie, po niefrasobliwości naszych zawodników strzelamy bramkę samobójczą. Momentalnie ruszyliśmy do ataku. Na wyrównanie wyniku nie musieliśmy długo czekać. Zaledwie trzy minuty później na listę strzelców wpisuje się Piotr Kotyński, który najlepiej zachował się w polu karnym rywala i zdobył wyrównującą bramkę.Dalsza część meczu to nasza ciągła dominacja. Mimo przewagi w posiadaniu piłki naszym problemem był brak strzałów z dystansu co mogło nas trochę deprymować. Pod koniec 1 połowy na prowadzenie wyprowadził nas Jakub Rybacki, po strzale zza pola karnego, nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. W drugiej połowie dokonaliśmy 4 zmian które wprowadziły wiele świeżości do naszej gry. Łukasz Chruścicki i Jakub Koźbiał po pięknych bramkach doprowadzili do stanu 4;1. W tym meczu to my dyktowaliśmy warunki oraz tempo gry pokazaliśmy, że po raz kolejny potrafimy odbudować się po stracie bramki.Do Bydgoszczy wracamy zadowoleni wraz z trzema punktami więcej. Za tydzień podejmujemy u siebie drugą drużynę w tabeli- Włókniarza Toruń. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na to widowisko, mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 11:00 przy ul. Słowiańskiej 7.